Yurtiçi kargo ücretsiz standard kargo

  

Siparişin süresi ürünün çeşidine, adres bilgilerine ve tercih edilmiş olan teslimat yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Yoğunluk seviyesine göre belli dönemlerinde teslimat süresi uzayabilir. Siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Kırışmaması gereken bazı ürün ve bazı adreslerde direkt mapa servisleri ile teslimat yapıldığı için teslimat süresi uzayabilir. Ücretsiz iade talebinde bulunabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi "İadeler" bölümünde bulabilirsiniz.

 

İade Şartları

 

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi oluşturduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz veya butiklerimizde değişimini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

 

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo 338339903 gönderi kodu ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Mapa geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

İade Adresi: Yeşilce mah. büyükdere cad. destegül sok. mapa han no:10 pk 34418 kağıthane / istanbul / türkiye
Destek için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0212 279 98 03  numaralı telefonu arayarak Mapa Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.